vydavatel: | JOTA |
katalogové číslo: | 16664 |
EAN: | 9788074627439 |
dostupnost: | Skladem |
cena bez DPH: | 184 Kč |
184 Kč |
Po úspěšné BOŽSKÉ trilogii (Božský bastard, Božský cizinec a Božský hráč) se autorky skrývající se pod pseudonymem Christina Laurenová rozhodly pro další trilogii. Tu odstartovaly knihou Vášnivý svůdník!
Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on.
Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit.
Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?
Překlad Květa Kaláčková